Masz pomysł, ale co dalej?

Albo masz prototyp i szukasz inwestora? Z nami, czyli z najlepszymi i docenianymi specjalistami od nowych technologi, marketingu, PR, pozycjonowania oraz marketingu szeptanego, brandingu, a co najważniejsze przy współpracy z radcami prawnymi zwiększasz Swoje szanse na Start-upowy sukces, mogąc poświęcić się doskonaleniem go.

Jeśli w głowie zrodził Ci się pomysł na coś co ma szansę zaistnieć na rynku, a nie masz doświadczenia jeśli chodzi o pozyskanie inwestora to dobrze trafiłeś.

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem inwestorów między innymi z Polski, USA, Chin, Arabi Saudyjskiej i z wielu krajów Europejskich. Wiemy jak zachęcić ich do zainteresowania i zainwestowania w właśnie Twój pomysł.

Następnym etapem jest rozwój samego pomysłu, tutaj również możemy przyjść z pomocą. Jeśli natrafiłeś na jakiś szczególny problem, który zagraża powodzenia projektu nasi specjaliści od nowych technologii spróbują pomóc Ci go rozwiązać. Pamiętaj w każdym przypadku nie będziesz sam !

Gdy dochodzimy już na półmetek będą Ci potrzebni prawnicy do podpisania i stworzenia wielu umów, kancelarie z jakimi współpracujemy również są do Twojej dyspozycji.

Jeśli sam byłbyś za to odpowiedzialny to pewnie po przeczytaniu 40 stron umowy odechciałoby Ci się jej dalszego analizowania, a do końca zostało następne 40 stron. Dzięki naszej pomocy masz pewność, że w umowie nie znajdą się paragrafy które będą dla Ciebie niekorzystne.

I na sam koniec, gdy już będziesz posiadać produkt, inwestorów, wsparcie prawników zostało nie mniej ważne jak ogłosić światu o Twoim wynalazku.

Przeprowadzimy kampanię marketingową, uruchomimy nasze kontakty branżowe dla marketingu szeptanego, brandingu i zapewnimy stabilną pozycję na rynku !

Pamiętaj, że samo posiadanie pomysłu nie gwarantuje sukcesu, na świecie żyją miliardy ludzi i nigdy nie masz pewności czy któryś z nich nie wpadł już na ten sam pomysł.

Musisz wziąć udział w wyścigu aby to Twoje rozwiązanie było pierwsze na rynku, tak jak każdy sportowiec by osiągnąć sukces ma zaplecze pomocników, tak Ty powinieneś zadbać o swoich.

> Translate It »