Bezpieczeństwo – patenty i chrona start-upu.

Dzięki współpracy z jedną z największych kancelarii prawnych na Śląsku oraz znanymi kancelariami na rynkach zagranicznych min. USA, Chiny, Izrael, Europa jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twój pomysł na rynku polskim oraz zagranicznym. Profesjonalni radcy prawni czuwają nad Twoim pomysłem od samego początku współpracy z nami, dając Ci możliwość skupienia się na dopracowaniu Twojego Start-Upu.

Chcąc rozwijać nową technolgię na pewno wiesz że będzie musiała mieć ona swoje patenty. A skąd wiesz czy patent, który zgłosisz już przypadkiem nie istnieje ?

Z pewnością przyda Ci się pomoc przy weryfikacji czy któryś z patentów nie został przez Ciebie wykorzystany bądź też przy składaniu własnych wniosków patentowych. Dzięki specjalistom, z którymi współpracujemy unikniesz ewentualnych problemów wynikających z przypadkowego użycia czyjegoś patentu. A sprawy sądowe w tej kwestii potrafią ciągnąć się latami i być bardzo kosztowne. Lepiej już na samym początku zabezpieczyć swój projekt, niż później ma się okazać, że musi on zostać wycofany z rynku. Skorzystać z rad i usług naszych specjalistów i skup się tylko tworzeniu projektu, a resztę zostaw nam.

> Translate It »